Novinky

Služby


Krovy a strechy

Konštrukcia krovov a striech rôznych tvarov a veľkostí.

Výstavba energetický úsporných, nízkoenergetických poprípade pasívnych montovaných domov

Výstavba tepelne izolovanej uzavretej hrubej stavby, holodomu, alebo stavby na kľúč bez aj so základovou platňou. Možnosť výstavby aj podľa vami zakúpeného projektu na silikátovú stavbu.

Výstavba fínskych zrubov

Možnosť výstavby iba stavby na kľúč bez základovej platne, kvôli záruke na danú stavbu v súvislosti s technologickými postupmi a detailmi pri jednotlivých konštrukciách, prípadne stavby aj so základovou platňou. V žiadnom prípade nie je možné urobiť iba uzavretú hrubú stavbu. Zruby môžu byť dodatočne izolované z interiérovej strany a ukončené s dreveným zrubovým obkladom rovnakej šírky ako zrubové trámy, čím je možné dosiahnuť tepelnoizolačné vlastnosti nízkoenergetických montovaných domov. Bežný človek nespozná, že je to z vnútra zateplené, nevidieť žiadne spojovacie prostriedky (klince, skrutky..). Možnosť výstavby aj podľa Vami zakúpeného projektu.

Výstavba falošných zrubov

Výstavba montovaných energetický úsporných a nízkoenergetických falošných zrubov. V etapách stavby: 1. uzavretá hrubá stavba, 2. holohom, 3. dom na kľúč bez aj so základovou platňou. Možnosť výstavby aj podľa Vami zakúpeného projektu.

Drevené terasy, altánky, prístrešky, pergoly

Rôzne tvary a veľkosti.

Pokrývačské práce

Betónová škridla, pálená škridla, asfaltový šindeľ, trapézový plech, všetko vrátane strešných doplnkov a zvodového systému.

Rekonštrukcia krovov

Výmena poškodených konštrukčných prvkov, zosilnenie konštrukcie krovu, výmena strešných krytín.

Rekonštrukcia drevostavieb

Výmena poškodených trámov stropu, obvodového plášťa zruboviny, stĺpov, priečok a podobne.

Rekonštrukcia drevostavieb na kľúč


Projektová dokumentácia drevostavieb do zastavanej plochy 150m²


Obklady stien a podbití striech

Drevo, pvc a podobne.

----